$49.30
$54.40
Compare Price
You save
$5.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 072057
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 072057 Guard Switch Tdb/8 20
Item:
#1269924
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 072057 |
| Manufacturer Part # | 072057 |
| Height | 0.95" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 072057 Guard Switch Tdb/8 20
$49.30
$54.40
You save
$5.10
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 072057 Guard Switch Tdb/8 20