$0.57
$0.62
Compare Price
You save
$0.05
(8%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 074507
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 074507 Screw Sheet Metal Hex
Item:
#1269325
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 074507 |
| Manufacturer Part # | 074507 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 074507 Screw Sheet Metal Hex
$0.57
$0.62
You save
$0.05
(8%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 074507 Screw Sheet Metal Hex