Free Shipping
Free Shipping
$1,280.26
$1,412.53
Compare Price
You save
$132.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 074627
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 074627 Bracket And Actuator
Item:
#1269932
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 074627 |
| Manufacturer Part # | 074627 |
| Height | 3.1" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 20.4" |
| Weight | 5.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 074627 Bracket And Actuator
$1,280.26
$1,412.53
You save
$132.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 074627 Bracket And Actuator

