Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 078617
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 078617 Valve Steam Safety 3/4
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 078617 |
| Manufacturer Part # | 078617 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 078617 3/4" Npt Brass Steam Safety Releif Valve, 12 Psi 420 Lbs/hr Brass, Conbraco, Groen Boiler Ngb

