$74.03
$81.67
Compare Price
You save
$7.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 079811
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 079811 Probe Low Water Level
Item:
#1229605
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 079811 |
| Manufacturer Part # | 079811 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 079811 Probe Low Water Level
$74.03
$81.67
You save
$7.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 079811 Probe Low Water Level
