Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 080681
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 080681 Blower Assembly Full
Item:
#1230593
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 080681 |
| Manufacturer Part # | 080681 |
| Height | 5.1" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 11.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 080681 Blower Assembly Full

