$597.23
$658.92
Compare Price
You save
$61.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 080799
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 080799 Thermostat With Plate
Item:
#1269222
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 080799 |
| Manufacturer Part # | 080799 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 080799 Thermostat With Plate
$597.23
$658.92
You save
$61.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 080799 Thermostat With Plate