Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 085169
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 085169 Burner Jet Lp
Item:
#1180751
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 085169 |
| Manufacturer Part # | 085169 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 085169 Burner Jet Lpg Boiler #63 (0.037" ), 1-5/8" Long Overall, Groen

