$26.03
$28.72
Compare Price
You save
$2.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 088870
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 088870 Hose Steam Inlet
Item:
#1229488
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 088870 |
| Manufacturer Part # | 088870 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 088870 Hose Steam Inlet
$26.03
$28.72
You save
$2.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 088870 Hose Steam Inlet

