Free Shipping
Free Shipping
$2,007.45
$2,214.85
Compare Price
You save
$207.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 090624
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 090624 Burner Assy. Dh/20 Lp Ga S W/o
Item:
#1269753
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 090624 |
| Manufacturer Part # | 090624 |
| Height | 8.05" |
| Width | 13.7" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 11.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 090624 Burner Assy. Dh/20 Lp Ga S W/o
$2,007.45
$2,214.85
You save
$207.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 090624 Burner Assy. Dh/20 Lp Ga S W/o