$346.28
$382.06
Compare Price
You save
$35.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 090766
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 090766 Ignitor Tube W/orifice
Item:
#1230215
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 090766 |
| Manufacturer Part # | 090766 |
| Height | 0.01" |
| Width | 6" |
| Depth | 33" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 090766 Ignitor Tube W/orifice
$346.28
$382.06
You save
$35.78
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 090766 Ignitor Tube W/orifice