$11.08
$12.23
Compare Price
You save
$1.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 092104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 092104 Adapter Male
Item:
#1231015
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 092104 |
| Manufacturer Part # | 092104 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 092104 Adapter Male
$11.08
$12.23
You save
$1.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 092104 Adapter Male