$3.60
$3.97
Compare Price
You save
$0.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 096703
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 096703 Countersunk Hex Head
Item:
#1269791
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 096703 |
| Manufacturer Part # | 096703 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 096703 Countersunk Hex Head
$3.60
$3.97
You save
$0.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 096703 Countersunk Hex Head