$693.18
$764.80
Compare Price
You save
$71.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 096732
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 096732 Cover Steamer Double Sta Ck
Item:
#1269955
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 096732 |
| Manufacturer Part # | 096732 |
| Height | 22" |
| Width | 25" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 15.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 096732 Cover Steamer Double Sta Ck
$693.18
$764.80
You save
$71.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 096732 Cover Steamer Double Sta Ck