Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 096763
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 096763 Pilot Burner Assembly
Item:
#1229729
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 096763 |
| Manufacturer Part # | 096763 |
| Height | 2.35" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 096763 Pilot Burner Assembly

