$393.63
$434.30
Compare Price
You save
$40.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen -096925
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen -096925 Control Board Water Level 208/240v
Item:
#1195760
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | -096925 |
| Manufacturer Part # | -096925 |
| Height | 3" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Groen -096925 Control Board Water Level 208/240v
$393.63
$434.30
You save
$40.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen -096925 Control Board Water Level 208/240v

