Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 099282A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 099282A Hose 3/8"i.d. X 8 Lg.
Item:
#1230171
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 099282A |
| Manufacturer Part # | 099282A |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 099282A Hose 3/8"i.d. X 8 Lg.