Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 10034
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 10034 Valve Globe 1/2" Npt
Item:
#1270246
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 10034 |
| Manufacturer Part # | 10034 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 21.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 10034 Valve Globe 1/2" Npt