$82.41
$90.92
Compare Price
You save
$8.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 100954
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 100954 Harness Hy 6g Gas Valves
Item:
#1238128
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 100954 |
| Manufacturer Part # | 100954 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 100954 Harness Hy 6g Gas Valves
$82.41
$90.92
You save
$8.51
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 100954 Harness Hy 6g Gas Valves