$225.26
$248.53
Compare Price
You save
$23.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 102224
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 102224 Harness Wire
Item:
#1269271
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 102224 |
| Manufacturer Part # | 102224 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 102224 Harness Wire
$225.26
$248.53
You save
$23.27
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 102224 Harness Wire