$56.76
$62.62
Compare Price
You save
$5.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 110444
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 110444 Retaining Nut 2" Groen Valve
Item:
#1269350
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 110444 |
| Manufacturer Part # | 110444 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 110444 Retaining Nut 2" Groen Valve
$56.76
$62.62
You save
$5.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 110444 Retaining Nut 2" Groen Valve