$30.18
$53.58
Compare Price
You save
$23.40
(44%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen 116383 Signal Light 24v Red
Item:
#1140741
Technical details
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 116383 |
| Manufacturer Part # | 116383 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Groen 116383 Signal Light 24v Red
$30.18
$53.58
You save
$23.40
(44%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 116383 Signal Light 24v Red Flush Fits 7/16" Hole 1/4" Tabs, With Locknut., Groen Ah Dh Hfp Tdb

