$794.85
$876.96
Compare Price
You save
$82.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 118256
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 118256 Switch Pressure Hi Limit (0/15
Item:
#1270552
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 118256 |
| Manufacturer Part # | 118256 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Weight | 1.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 118256 Switch Pressure Hi Limit (0/15
$794.85
$876.96
You save
$82.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 118256 Switch Pressure Hi Limit (0/15