$16.17
$17.84
Compare Price
You save
$1.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 119846
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 119846 Cover Fuse Block Hy 3 E & 5e
Item:
#1269449
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 119846 |
| Manufacturer Part # | 119846 |
| Height | 4.25" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 119846 Cover Fuse Block Hy 3 E & 5e
$16.17
$17.84
You save
$1.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 119846 Cover Fuse Block Hy 3 E & 5e