$28.39
$31.33
Compare Price
You save
$2.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 12012
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 12012 Set Collar 1 Id
Item:
#1231039
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 12012 |
| Manufacturer Part # | 12012 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 12012 Set Collar 1 Id
$28.39
$31.33
You save
$2.94
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 12012 Set Collar 1 Id