Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 121715
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 121715 Transformer 75va 120/24
Item:
#1482047
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 121715 |
| Manufacturer Part # | 121715 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 4.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 121715 Transformer 75va 120/24
