$79.63
$87.86
Compare Price
You save
$8.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 122140
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 122140 Tubing Pilot
Item:
#1269732
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 122140 |
| Manufacturer Part # | 122140 |
| Height | 1.65" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 27.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 122140 Tubing Pilot
$79.63
$87.86
You save
$8.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 122140 Tubing Pilot
