$263.18
$290.38
Compare Price
You save
$27.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 123121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 123121 Harness Control Hy 3e
Item:
#1229303
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 123121 |
| Manufacturer Part # | 123121 |
| Height | 1.15" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 15.15" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 123121 Harness Control Hy 3e
$263.18
$290.38
You save
$27.20
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 123121 Harness Control Hy 3e