$489.16
$539.70
Compare Price
You save
$50.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 123127
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 123127 Overlay Panel Front Hy 5e
Item:
#1226869
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 123127 |
| Manufacturer Part # | 123127 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 22.15" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 123127 Overlay Panel Front Hy 5e
$489.16
$539.70
You save
$50.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 123127 Overlay Panel Front Hy 5e
