$157.34
$173.60
Compare Price
You save
$16.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 123128
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 123128 Overlay Panel Front Hy 6g
Item:
#1229305
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 123128 |
| Manufacturer Part # | 123128 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 123128 Overlay Panel Front Hy 6g
$157.34
$173.60
You save
$16.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 123128 Overlay Panel Front Hy 6g
