$538.46
$594.09
Compare Price
You save
$55.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 12474
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 12474 Diverter Draft 6"
Item:
#1231003
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 12474 |
| Manufacturer Part # | 12474 |
| Height | 8.25" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 12474 Diverter Draft 6"
$538.46
$594.09
You save
$55.63
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 12474 Diverter Draft 6"

