Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 126002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 126002 Hose Asm Water 3/8" 21" Long
Item:
#1227105
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 126002 |
| Manufacturer Part # | 126002 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 126002 Hose Asm Water 3/8" 21" Long
