$1.48
$1.64
Compare Price
You save
$0.16
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 12676
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 12676 Stud Weld 1/4 20 X 1/2"
Item:
#1270668
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 12676 |
| Manufacturer Part # | 12676 |
| Height | 0.03" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 12676 Stud Weld 1/4 20 X 1/2"
$1.48
$1.64
You save
$0.16
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 12676 Stud Weld 1/4 20 X 1/2"