$109.05
$120.31
Compare Price
You save
$11.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Groen 128001 Gear Worm
Item:
#1137044
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 128001 |
| Manufacturer Part # | 128001 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Groen 128001 Gear Worm
$109.05
$120.31
You save
$11.26
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 128001 Worm Gear, Groen Bpm 30g 40g (s) Bpp 30g 40g, Tdbc 20 40 Tdhc 20 40
