$621.68
$685.90
Compare Price
You save
$64.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 128286
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 128286 Harness Wiring Kit For Hfp/2e
Item:
#1270614
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 128286 |
| Manufacturer Part # | 128286 |
| Height | 3.1" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 128286 Harness Wiring Kit For Hfp/2e
$621.68
$685.90
You save
$64.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 128286 Harness Wiring Kit For Hfp/2e