$18.95
$20.90
Compare Price
You save
$1.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 130865
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 130865 Spacer Door Latch
Item:
#1203938
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 130865 |
| Manufacturer Part # | 130865 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 130865 Spacer Door Latch
$18.95
$20.90
You save
$1.95
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 130865 Spacer Door Latch