$559.43
$617.23
Compare Price
You save
$57.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 13379
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 13379 Shaft Secondary 7/8
Item:
#1270185
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 13379 |
| Manufacturer Part # | 13379 |
| Height | 1.3" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 13379 Shaft Secondary 7/8
$559.43
$617.23
You save
$57.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 13379 Shaft Secondary 7/8

