$124.51
$137.37
Compare Price
You save
$12.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 137378
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 137378 Insulation Combustion C Hamber
Item:
#1229270
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137378 |
| Manufacturer Part # | 137378 |
| Height | 4" |
| Width | 15.05" |
| Depth | 19.65" |
| Weight | 2.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 137378 Insulation Combustion C Hamber
$124.51
$137.37
You save
$12.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137378 Insulation Combustion C Hamber
