$20.97
$23.12
Compare Price
You save
$2.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 137969
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 137969 Gasket Bottom Cover
Item:
#1230325
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 137969 |
| Manufacturer Part # | 137969 |
| Height | 0.65" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 11.35" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 137969 Gasket Bottom Cover
$20.97
$23.12
You save
$2.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 137969 Gasket Bottom Cover
