$5.28
$5.83
Compare Price
You save
$0.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 138356
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 138356 External Retaining Ring 1.00"
Item:
#1270724
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 138356 |
| Manufacturer Part # | 138356 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 138356 External Retaining Ring 1.00"
$5.28
$5.83
You save
$0.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 138356 External Retaining Ring 1.00"