$43.49
$47.98
Compare Price
You save
$4.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 138468
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 138468 Hose Condensate 3/8
Item:
#1236769
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 138468 |
| Manufacturer Part # | 138468 |
| Height | 2.55" |
| Width | 9.6" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 138468 Hose Condensate 3/8
$43.49
$47.98
You save
$4.49
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 138468 Hose Condensate 3/8
