$21.68
$23.91
Compare Price
You save
$2.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 138474
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 138474 Burner Jet #640 #72 (0.0 250) 1/8 Npt
Item:
#1227633
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 138474 |
| Manufacturer Part # | 138474 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 138474 Burner Jet #640 #72 (0.0 250) 1/8 Npt
$21.68
$23.91
You save
$2.23
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 138474 Burner Jet #640 #72 (0.0 250) 1/8 Npt