Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 139391
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 139391 Housing Container Pre Filter
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 139391 |
| Manufacturer Part # | 139391 |
| Height | 5.35" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 139391 Pre-filter Housing Container, For Replacement Filter Use Gro 149101, Groen Steamer Water Treatment System Model Ssb-wt
