Free Shipping
Free Shipping
$965.09
$1,064.79
Compare Price
You save
$99.70
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 140785
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 140785 Cover Blower Assembly V Rc 6e
Item:
#1270620
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 140785 |
| Manufacturer Part # | 140785 |
| Height | 4" |
| Width | 21" |
| Depth | 21" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 140785 Cover Blower Assembly V Rc 6e
$965.09
$1,064.79
You save
$99.70
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 140785 Cover Blower Assembly V Rc 6e