Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 140859
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 140859 Drain Manifold Assembly
Item:
#1227164
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 140859 |
| Manufacturer Part # | 140859 |
| Height | 4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 140859 Drain Manifold Assembly
