Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 141424
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 141424 Water Probe
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 141424 |
| Manufacturer Part # | 141424 |
| Height | 7" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 141424 Water Level Probe 4-1/2" Long Probe 3/8" Mpt, Special Push-on Connector On End, Groen Steamer Hy3e

