Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 141466
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 141466 Tube Silicon 3/4"id X 18 .5" Lg
Item:
#1227126
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 141466 |
| Manufacturer Part # | 141466 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 17.05" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 141466 Tube Silicon 3/4"id X 18 .5" Lg
