$126.84
$139.95
Compare Price
You save
$13.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 141492
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 141492 Steam Inlet Hose 1 1/2 I D
Item:
#1238190
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 141492 |
| Manufacturer Part # | 141492 |
| Height | 1.7" |
| Width | 4" |
| Depth | 34.65" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 141492 Steam Inlet Hose 1 1/2 I D
$126.84
$139.95
You save
$13.11
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 141492 Steam Inlet Hose 1 1/2 I D
