$176.39
$194.61
Compare Price
You save
$18.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 141538
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 141538 Plate Insulation Hold D Own
Item:
#1269359
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 141538 |
| Manufacturer Part # | 141538 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 141538 Plate Insulation Hold D Own
$176.39
$194.61
You save
$18.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 141538 Plate Insulation Hold D Own