$49.81
$54.96
Compare Price
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen .
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 143115
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Groen 143115 Hose Back Delime Port
Item:
#1229400
Technical details
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 143115 |
| Manufacturer Part # | 143115 |
| Height | 2.85" |
| Width | 11.1" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Groen 143115 Hose Back Delime Port
$49.81
$54.96
You save
$5.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Groen 143115 Hose Back Delime Port
